Vesti
Žuta štampa
Pa ti i dalje gledaj Sladžine gaćice!!!
28.01.2009. 20:00
Izvor: Kurir
Pa ti i dalje gledaj Sladžine gaćice!!!
Pevač Boban Rajović umalo ostao bez žene zbog provokativnih fotki sa Slađanom Delibašić
Nedavno su u jednom časopisu osvanule fotke folkera Bobana Rajovića sa sve koleginicom Slađanom Delibašić (eks Đogani) u krilu. A, kad su sličice dospele na internet, komentari su se uglavnom kretali u smeru „Boban i Slađ(ž)a u šemi“, s obzirom na to da Slađana ne samo da mu je sedela u krilu već je Bobanu dozvolila i da joj zaviri pod suknjicu. Na ove fotke, iako naviknuta na svakakve komentare i priče, supruga Bobana Rajovića Dragana nije mogla da ostane ravnodušna, jer su, po njenom mišljenju, prešli granicu - tvrdi naš izvor insistirajući na anonimnosti:
- Dragana je uvek podržavala supruga. Bila je uz njega i kad su svakakvi tračevi dopirali do njenih ušiju. Međutim, videvši fotografije polugole denserke i odskora modne kreatorke kako ladno sedi u krilu njenog supruga, Dragana je doživela blaži šok smatrajući da Boban tako nešto sebi nije smeo da dozvoli. Toliko se naljutila da sa suprugom nije progovorila ni reč nekoliko dana, iako je on pokušavao da joj objasni kako ne bi kompromitovao sebe da je znao da će situacija biti „zloupotrebljena“. Nekako je ubedio ženu da je samo želeo da joj pomogne. Naime, pošto je Slađa drhtala od hladnoće, ponudio joj je svoje krilo i ogrnuo ju je jaknom. Na kraju, kako to obično biva, muška upornost je pobedila i Bobanova draga je svom dragom oprostila ovu „glupost“, pod uslovom da se to više ne dešava.
- Naravno, dobila je čvrsto obećanje da će joj se bračni drug, iako stalno izložen javnosti, od sada ponašati primereno da ne bi „radila oklagija“ - zaključuje naš izvor.
U želji da čujemo komentar Bobana Piromana, nazvali smo ga, ali nam je on sugerisao da nema svrhe tu priču provlačiti po novinama. Iako smo bili uporni, samo je kratko izjavio:
- Nemam komentar!
A, kako je Sladža prošla kod svog ljubljenog Igora?! Bez ikakvih posledica, jer čovek zna da je njegova voljena Rajoviću samo koleginica.