Vesti
Žuta štampa
Tražile 500.000 evra: Nataša i Kristina Bekvalac odustale od snimanja rijalitija?!24.08.2012. 12:00
Izvor: svet.rs

Nataša je, revoltirana velikim brojem ljudi, odustalaod snimanja i izbacila televizijsku ekipu iz svog stana. Kako bi nastavila snimanje i trpela uzurpaciju svog prostora, pevačica je od produkcijske kuće koja je osmislila projekat tražila čak 500.000 evra, na šta oni nisu pristali.
Prva srpska televizija odobrila je pilot emisiju koja je snimljena i pristala da je u narednoj TV sezoni emituje, zbog čega je produkcija nastavila da radi. Probna emisija snimana je sedam dana pre njenog odlaska na Ibicu, gde je uradila spot za pesmu “Pozitivna” i gde je se rodila ljubav između nje i manekena Vlade Vuksanovića.
“Nataša je na početku bila oduševljena snimanjem, iako su je kamere pratile u stopu 24 sata dnevno, čak su bile postavljene i tokom noći u njenoj dnevnoj sobi. Međutim, po povratku sa Ibice sve se promenilo, iako je bilo planirano da se uradi još 14 epizoda čije bi snimanje trajalo tri meseca.”
Kako se saznaje, snimanje je definitivno prekinuto pre deset dana, a Bekvalčeva je otputovala sa dečkom Vladom Vuksanovićem na odmor. Kao razlog odustajanja navela je da joj ne smeta veliki broj ljudi u njenom domu, ali i da nema vremena jer u septembru objavljuje novi album.
“Televizijska ekipa koja snima rijaliti o srpskim sestrama Kardašijan je mnogobrojna jer pored kamermana tu su tonci, rasveta, držači mikrofona i čitav rediteljski tim. Njoj je u stanu u svakom trenutku bilo oko 30 ljudi, što pevačica nije mogla da podnese. Sniman je svaki njihov korak i Nataša je u jednom trenutku poludela i bukvalno na ivici suza izbacila sve iz kuće i rekla da prekida snimanje. U ovoj odluci podržala ju je Kristina, ali i Vlada, jer su videli da je za nju ovo stvarno mučenje. Veliki problem nastao je i u produkcijskoj kući koja radi rijaliti, jer su bukvalno ostavljeni na cedilu, a nikakav ugovor nije bio potpisan”, kaže izvor blizak produkciji.
Do komentara ‘novosadske barbike’ novinari nisu uspeli da dođu jer se ona trenutno odmara na Ibici, a u njenoj PR službi su rekli da je ona u medijskoj izolaciji do izlaska albuma, nakon čega će biti otvorena za sva pitanja medija.
Na televiziji Prva nisu potvrdili ali ni demantovali ove navode.
“Što se tiče tog rijalitija, mi nikada nismo potvrdili da će biti deo našeg programa jer nam je politika kuće takva da o projektima ne govorimo unapred. Uskoro će javnosti biti poznata naša programska šema, a samim tim i emisije koje će biti emitovane od jeseni na našoj frekvenciji”, rekli su u PR službi ovog medija.
Ostale vestiArhiva
- 31/03 Euforija se nastavlja, a u maju će biti najjači…
- 26/03 "Izgubi se ono nešto i više i nije to to"…
- 20/03 Sinovi Tanje Savić dobijaju pojačanje: Beba…
- 18/03 Evo kako je Ceca smršala 10 kilograma za…
- 17/03 "Pobegne kad ona hoće, ne podnosi ograničenja"…
- 14/03 Htela da joj dete rodi druga žena, pa zatrudnela…
- 13/03 "Nažalost, primorana sam na to" Oglasila…
- 12/03 Oglasio se Vlado Georgiev posle privođenja:…
- 11/03 Operisan Oliver Mandić - Željko Mitrović…
- 10/03 Đorđe David hteo da sedne pored Cece, Ilda…
- 09/03 "Ja sam luda baba" Verica Šerifović izašla…
- 07/03 Ceca nikad iskrenija: Suzani sam to morala…
- 09/01 "Ovo je strašno, naši prijatelji ostali bez…
- 26/12 Uhapšena Goga Sekulić - Pevačica privedena…
- 25/12 Veljko Ražnatović na istom mestu sa bivšom:…
- 23/12 Doček Nove 2025. godine u Beogradu: Koncerti…
- 19/12 Venčao se Dejan Stanković, trudnoj novinarki…
- 17/12 Dečko Sindi Models uhapšen zbog pranja novca,…
- 12/12 Bivša zadrugarka hitno prevezena u bolnicu:…
- 09/12 Rijaliti se produžava - Željko Mitrović doneo…
- 07/12 Pevačica imala 115 kg, a ovako je uspela…
- 03/12 Miljana Kulić izbačena iz "Elite" Uključila…
- 29/11 "Ni moja familija nije znala da sam trudna!"…
- 27/11 Ženi koja se sukobila sa Slobodom Mićalović…