Vesti
Sport
Milojević: Ne želim da umanjim ni šanse Partizana!02.04.2019. 20:00
Izvor: Blic

Fudbaleri Crvene zvezde će u sredu odigrati poslednju utakmicu u gostima pred plej-of, a uoči duela protiv OFK Bačke u sredu od 17 časova, strateg crveno-belih je biranim rečima govorio o predstojećem izazovu.
- Rival je dobar tim, sa jasnim ambicijama, sa druge strane, gostovanje Zvezde je uvek praznik i dodatni motiv. Iskustvo iz prethodne sezone nam govori da neće biti lako u Bačkoj Palanci. Protivnik je kvalitetna i disciplinovana ekipa, posebno dobra na domaćem terenu. Odlično funkcionišu kao tim, predvođeni Žarkovićem, Radinovićem, Bjelošem, Zogovićem... Pristupamo ovoj utakmici kao i svakoj prethodnoj, sa poštovanjem rivala, ali i uz najviše ambicije - rekao je strateg crveno-belih.Milojević je sa zadovoljstvom istakao da su svi igrači spremni za utakmicu 29. kola.
- Gobeljić se oporavio od povrede i ponovo je u punom trenažnom procesu, ali nećemo žuriti. Videćemo posle treninga za kojih 18 igrača ćemo se opredeliti. U konkurenciji su i Stojković i Ivanić koji su odigrali dva duela za reprezentaciju Crne Gore.
Šampion Srbije će podelu bodova dočekati na prvom mestu, četvrtu godinu zaredom.
- Poredak je takav kakav je. Radnički i mi smo u trci za titulu, ali ne želim da umanjim ni šanse Čukaričkog, Partizana i Mladosti. Prvenstvo je nepredvidivo, dele se bodovi, a da je neko pokušao da pogodi poredak na početku sezone ne verujem da bi pogodio. Pobeda u ovoj fazi vredi praktično bod i po, a tokom plej-ofa je u opticaju još 21 bod. Dobro je što se igraju plej-of i plej-aut zbog broja duela, ali pitanje o podeli bodova donosi diskusiju. Definitivno je prvoplasirani jedini tim koji ne profitira u ovoj situaciji - rekao je Milojević.
Ostale vestiArhiva
- 31/03 Bolton šokirao Zvezdu
- 26/03 Denver se oglasio zbog Jokića i saopštio…
- 20/03 Vaskrsenje Rokasa Gidraitisa: „Borili smo…
- 18/03 ATP odgovorio na tužbu „Đokovićevog udruženja“:…
- 17/03 Partizan poražen u Dubaiju: Crno-beli izgubili…
- 14/03 Obradović: Nemam zamerke, boli zbog načina…
- 13/03 Sferopulos nezadovoljan zbog priča o fajnal-foru…
- 12/03 Blagojević: ''Pomogao nam je gol''
- 11/03 Miloš Veljković poslao prvu poruku navijačima…
- 10/03 Nikitović: "Protiv Partizana nerealno tražiti…
- 09/03 Đoković: Stvari su definitivno drugačije…
- 07/03 "Sferopulos izgubio kontrolu, a Kalinić inficirao…
- 09/01 Majk Daum operisan, najmanje mesec dana van…
- 26/12 Koprivica: Ključ je zaustaviti šut za tri…
- 25/12 Lalatović godinu dana van fudbala?!
- 23/12 Zvezda pred Partizan: Navijajmo sportski,…
- 19/12 Partizan poslao podršku Matijasu Lesoru:…
- 17/12 Zvezda zove na slavlje – uz podsetnik na…
- 12/12 Poznato koliko je Crvena zvezda do sada zaradila…
- 09/12 ABA liga: Rutinska pobeda Crvene zvezde protiv…
- 07/12 "Poker" u samostalnoj režiji Luke Ilića –…
- 03/12 Partizan „preživeo“ Žalgiris za treću uzastopnu…
- 29/11 Sferopulos odabrao tim za Bajern!
- 27/11 Milojević najavio stvaranje nove Zvezde:…